בשנת 1972 אהרון עזר ז”ל החליט לממש את אהבתו הגדולה לבשר והקים ברחוב נגבה ברמת גן את “אטליז אהרון עזר ובניו”, שברבות הימים התפתח וגדל לרשת הקצביות “מעדני גורמה”. אהרון עזר ז”ל הכיר את כל הלקוחות ושירת אותם באופן אישי, ועל ברכיו למדו בניו ובנותיו את האהבה לבשר ואת רזי המקצוע.

המתכון המנצח שלנו – בשר איכותי מתובל ביחס חם ומשפחתי
המוטו שהוביל אותו, ובהמשך גם את משפחתו, הוא התמחות ואיכות ללא פשרות, לצד שירות אישי. עד מהרה התברר מוטו זה כמתכון מנצח: הבשר האיכותי והמקצועיות, בשילוב היחס החם והמשפחתי, הביאו לקוחות רבים, ואלו שבו לקנות והפכו ללקוחות חוזרים ונאמנים.
באטליזים יש הרגל לשמור בצד למקורבים וללקוחות מובחרים את “נתח הקצבים”. אהרון עזר, לעומת זאת, הקפיד שאותה סחורה מובחרת תהיה זמינה ותימכר לכלל הלקוחות.

יותר מ-100 קצביות וזאת רק ההתחלה..
ההתמחות של אהרון הקצב נודעה למרחקים, ו”אטליז אהרון עזר ובניו” צמח, התפתח והפך לרשת הקצביות מעדני גורמה, המונה כיום למעלה מ-100 קצביות הפזורות בכל רחבי הארץ, בהן 13 סניפי בית של מעדני גורמה ועוד עשרות קצביות בזכיינות ברשתות מזון נבחרות, כמו יוחננוף, מחסני השוק, קואופ-שופ, אדום-ירוק, סופר-סופר, מרכולית והסל שלי. עבורנו ב‘מעדני גורמה’, איכות הבשר היא בחשיבות עליונה, על כן אנו מייבאים באופן עצמאי את מירב הבשרים שלנו מארגנטינה ומאירופה ומקפידים לבחור בשר איכותי מזני הבקר הטובים ביותר כמו: אנגוס, ואגיו ועוד.

תנאי גידול אופטימליים המבטיחים נתח עסיסי
ההתמחות והניסיון שלנו באים לידי ביטוי החל בבחירת זני הבקר ומיון קפדני של הבשר, דרך חיתוך נכון של הבשר, ניקיון וקיצוב של נתחי הבשר, וכלה במגוון עשיר של מוצרים ופיתוח מוצרים ייחודיים לנו.

העופות והדגים הכשרים שלנו מגיעים רק מבתי גידול העומדים בדרישות של תנאי גידול אופטימליים, לרבות ליווי וטרינרי ופיקוח מטעם משרד הבריאות. כל נתח נבחר בקפידה ומטופל בידיהם האמונות של הקצבים שלנו, במומחיות ובמקצועיות.

נבחרת הקצבים המובחרת שלנו אצלנו ברשת מעדני גורמה קצב הוא מקצוע עם כבוד ומסורת. לכן הקצבים שלנו עוברים הכשרה מקיפה וקפדנית וצוברים מיומנות ומומחיות לאורך שנים. לקוחותינו נהנים ממגוון גדול של מוצרים איכותיים, טריים ונקיים החתוכים על פי בחירתם, ומחוויית בישול מהירה יותר, לצד תשלום נטו על הבשר.

לרשת סדרת מוצרי פרמיום מיוחדת בטעם ביתי לצלייה על האש, הכוללת מגוון רחב של המבורגרים, קציצות, קבבים, נקניקיות, שיפודים ועוד.

מילה חמה מאיתנו
רשת מעדני גורמה כבר מזמן אינה אטליז קטן, אך ההצלחה לא שינתה אותנו. הרשת ממשיכה להציע מוצרים איכותיים במחירים נוחים, ומעניקה לצד המקצועיות גם שירות מסור ויחס חם ממש כמו באותו אטליז משפחתי של פעם.


רשת ‘מעדני גורמה’ הינה רשת קצביות משפחתית שהוקמה ב- 1972 ע”י אב המשפחה אהרון עזר, תחילה בשם “אטליז אהרון עזר ובניו” ברחוב נגבה ברמת גן.
אהרון עזר (המנוח) הכיר את כל הלקוחות ושירת אותם באופן אישי ועל ברכיו הוא לימד את בניו ובנותיו את האהבה לבשר ואת רזי המקצוע.
המוטו שהוביל אותו ובהמשך גם את משפחתו הוא איכות ללא פשרות, התמחות, לצד שירות אישי. עד מהרה, התברר מוטו זה כמתכון מנצח: הבשר האיכותי והמקצועיות בשילוב היחס החם והמשפחתי, הביאו לקוחות רבים ואלו שבו לקנות והפכו ללקוחות חוזרים ונאמנים.
באטליזים יש הרגל לפיו שומרים בצד את “נתח הקצבים” הידוע למקורבים וללקוחות מובחרים, אהרון עזר, אב המשפחה הקפיד, שאותה סחורה מובחרת תהיה זמינה ותימכר לכלל הלקוחות.
ההתמחות של אהרון הקצב, פשטה למרחקים ו״אטליז עזר ובניו” צמח, התפתח והפך לרשת הקצביות ‘מעדני גורמה’, המונה כיום למעלה מ-100 קצביות הפזורות בכל רחבי הארץ, ביניהן 6 סניפי-בית של “מעדני גורמה” ועוד עשרות קצביות בזכיינות ברשתות מזון נבחרות, כמו: יוחננוף, מחסני השוק, קואופ-שופ, אדום-ירוק, סופר-סופר, מרכולית והסל שלי.

עבורנו במעדני גורמה, איכות הבשר היא בחשיבות עליונה, על כן אנו מייבאים באופן עצמאי את מירב הבשרים שלנו מארגנטינה ומאירופה ומקפידים לבחור בשר איכותי מזני הבקר הטובים ביותר כמו: אנגוס, ואגיו ועוד.
ההתמחות והניסיון שלנו באים לידי ביטוי החל בבחירת זני הבקר, דרך מיון קפדני של הבשר, בחיתוך נכון של הבשר, בניקיון, בקיצוב של נתחי הבשר ובנוסף גם במגוון עשיר של מוצרים ובפיתוח מוצרים ייחודיים לנו.
העופות והדגים הכשרים שלנו מגיעים רק מבתי גידול העומדים בדרישות תנאי גידול אופטימליים, לרבות ליווי וטרינרי ופיקוח מטעם משרד הבריאות. כל נתח נבחר בקפידה ומטופל תחת ידיהם האמונות של הקצבים שלנו במומחיות ובמקצועיות.

אצלנו ברשת “מעדני גורמה” – קצב זה מקצוע, עם כבוד ומסורת. לכן, הקצבים שלנו עוברים הכשרה מקיפה וקפדנית וצוברים מיומנות ומומחיות לאורך שנים.
לקוחותינו נהנים ממגוון גדול של מוצרים איכותיים, טריים ונקיים החתוכים עפ”י בחירתם, ובהתאם מחוויית בישול מהירה ומהנה יותר, וזאת לצד תשלום נטו על הבשר.
במהלך השנים פיתחה הרשת גם קטגוריה של מוצרי פרימיום הכוללת שתי סדרות. האחת של מוצרים ביתיים הכוללת: המבורגרים, קבבים, קציצות ונקניקיות בטעם ביתי העשויים מ- 100% בשר בקר מובחר, והשניה כוללת: מוצרים להכנה על האש, מבחר שיפודים לצלייה והכנה מהירה.

רשת ‘מעדני גורמה’ כבר מזמן אינה אטליז קטן, אך ההצלחה לא שינתה אותנו, הרשת ממשיכה להציע מוצרים איכותיים במחירים נוחים ולהעניק לצד המקצועיות, שירות מסור ויחס חם ממש כמו אותו אטליז משפחתי של פעם.

ערכים

איכות

מומחיות

שירות

איכות

מומחיות

שירות