מכירים את התחושה שאתם נכנסים למקום שהוא משפחתי ומרגישים מיד בבית?
אתם מקבלים איכות נדירה של בשר ונהנים משרות, טריות וניקיון ברמה בלתי מתפשרת כזו היא רשת מעדני גורמה.

היו היתה לפני יותר מארבעים שנה, משפחה שאהבה אנשים, אוכל (בעיקר בשר) וגם לשלב בין האהבות. כך הקימה המשפחה בראשותו של סב המשפחה, אהרון עזר , את איטליז 'עזר ובניו' ברחוב נגבה ברמת גן. האיטליז הביא עימו לשוק הבשר בישראל סטנדרטים חדשים בכל הקשור לטריות הבשר, ניקיון בלתי מתפשר ושירות אישי. הבשר האיכותי בשילוב היחס המשפחתי החם לבאי החנות, התברר כמתכון מנצח. 'עזר ובניו' התפתח והפך לרשת 'מעדני גורמה', רשת בשר איכותית המונה עשרות סניפים בכל רחבי הארץ, חנויות הדגל של מעדני גורמה וגם כחנות בתוך חנות ברשתות המזון נבחרות.

הכוכבים האמיתיים של 'מעדני גורמה' הם נתחי הבשר והעופות והדגים הכשרים. אלו מגיעים רק מבתי גידול העומדים בכל הדרישות של תנאי גידול אופטימליים, לרבות, ליווי וטרינרי ופיקוח מטעם משרד הבריאות. כל נתח בשר טרי נבחר בקפידה ומטופל תחת ידיהם האמונות של קצבי הבית במקצועיות ובאהבה. אתם הלקוחות הקבועים זוכים לקבל מוצרים נקיים וחתוכים, שהופכים את חווית הבישול לפשוטה ומהנה.

'מעדני גורמה' מציעה גם מזון מוכן ומוצרים קפואים העומדים כולם בסטנדרטים הגבוהים.

'מעדני גורמה' כבר איננה איטליז קטן, אך ההצלחה לא שינתה אותה. הרשת ממשיכה להציע ללקוחותיה מוצרים איכותיים במחירים נוחים ולהעניק, לצד המקצועיות, שירות מסור ויחס חם ממש כמו אותו איטליז משפחתי של פעם.

גלילה למעלה